Projektant pozemních staveb / Stavební technici projektanti, konstruktéři

FirmaXENIUM Europe s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt e-mailem: [email protected]

Náplň práce:

- Zpracování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení
- Vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby
- Koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu
- Jednání s orgány státní správy a soukromými subjekty
- Komunikace s klienty
- Kompletace projektu
- Poskytování technických konzultací klientům a občasné kontroly na stavbách

Co od Vás očekáváme:
- vysokoškolské nebo univerzitní stavebního zaměření, vhodné pro absolventy
- znalost práce na PC (ArchiCAD prioritní program, software pro stavební fyziku výhodou)
- rutinní ovládání MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)
- schopnost samostatné činnosti, spolehlivost, iniciativu
- ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co Vám nabízíme:
- práce v kolektivu stabilní společnosti s rozvíjející se divizí
- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení.
- mzda 30 000 - 35 000 Kč + osobní ohodnocení dle výkonu
- možnost dalšího rozvoje – vzdělávací kurzy, školení
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- možnost občasné práce z domova

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mobilní telefon

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Štramberská 1049/20, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, mobilní telefon

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:XENIUM Europe s.r.o., IČ: 29193991
datum zveřejnění nabídky práce:11. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Dana Štřílková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma XENIUM Europe u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona, Jiné výhody: příspěvek na stravování, mobilní telefon, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Štramberská 1049/20, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.